Spisek mozartowski

Plan MozartaZnany mason i pornograf Wolfgang Amadeusz Mozart (właśc. Wolfschanz Amadiew Mosche) napisał Masońską muzykę żałobną (Maurerische Trauermusik) w 1785 roku, co już powinno nas zmartwić, ponieważ odejmując 17 od 85 otrzymujemy 68 a dodawszy do tego liczbę części, na jakie kompozytor podzielił dzieło, otrzymamy szatański numer 69. Mozart napisał ten trwający około sześć (przypadek?) minut utwór na okazję śmierci dwóch braci masonów: księcia Mecklenburga-Strelitz oraz hrabiego Estherhazego von Galantha (właśc. von Gazetha) za granty Cesarstwa Brukselskiego. Nazwanie Masońskiej muzyki żałobnej „genialnym Requiem w skrócie” przez  liberalnego blogera Przemysława Jaślana (właśc. Pscheme Jascha) doskonale wpisuje się w nachalną propagandę siedzących w wiadomo czyjej kieszeni mediów. Kryszno-szyicko-teutońskie lobby nie od dziś każe odtwarzać publicznie utwory Mozarta, mimo ich niskiej wartości artystycznej i rozrywkowej. Co gorsza, płyty „Mozart For My Baby” uczą już od małego wrogich nam ideologii, nie mówiąc już o pojawiających się coraz częściej składankach „Mozart w łonie”. Te ostatnie powodują, że dzieci zdają się rodzić już masonami, co daję fałszywą amunicję retoryczną twierdzącym, ze masoństwo to cecha wrodzona, a nie zaś całkowicie uleczalny wynik szkodliwego wpływu kompozytora z Salzburga (właśc. Strasburga).

Obrazek z 1935 (ostateczny dowód na wszystko) z  tajnej strony „Wikipedia”.

Inne dowody:

Filharmonia Wiedeńska – Koncert pamięci niebędącego na szczęście członkiem żadnych niebezpiecznych organizacji Herberta von Karajana (1989)

Mniej znana orkiestra, lepsza jakość (Budapeszt, 2013)

Reklamy

Tagi: , , , ,

Komentarze 3 to “Spisek mozartowski”

 1. krasnal101/czyli marylin mason Says:

  nie wiem na ile to moze byc prawdą. ALE Podobno w ostatnich dniach widziano Amadeusza (W. Amadiewa ) w towarzystwie Edwarda Snowdena ( pseudSnowman ), którzy mają się spotkać w Moskwie. Nieoficjalnie ustalono,iż chodzi o „ustawienie” piosenki na otwarcie zimowej olimpiady w Soczi…mon dieu!

  ps. jeśli von Gazeth (Ghalant) jest w to wszystko zamieszany, to grozi NAM wszystkim potworne niebezpieczeństwo….

  FRAGMENT gazety „le z 1997 r.
  ” Inspektor (von Galanth) Gazeth to jedyny czlowiek ktory potrafi lepić kulki (ze sniegu – ang, snow) jedną ręką…”
  nie muszę dodawać, że szerszej publiczności dał się poznać w bajce o sprytnym inspektorze. .

 2. mironia Says:

  Moi właśni rodzice pokazali mi film Amadeusz gdy byłam jeszcze niewinnym pacholęciem! Obwiniam ich za moje zbączenia i spaczenie moralne. Czy ktoś podejmie się reedukacji?! Pomocy! [Łka rozpaczliwie i smarka w rękawek]

 3. Kris Says:

  Steve „Jakże go za to nienawidzimy” Hogarth napisał piosenkę w której stwierdził, że wszystko da się wyjaśnić za pomocą matematyki. A ja mu nie wierzyłem, ech…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: